کانال تلگرام پی اچ دی پارس testpark
نظر سنجی هدف تحصیل در مقطع دکتری

هدف شما از ادامه دادن تحصیل در مقطع دکتری تخصصی چیست ؟

مشاهده نتایج

grafisha RASTEBAZAR
حمایت از پی اچ دی پارس

برای تداوم خدمات رایگان پی اچ دی پارس ، لطفا در صورت داشتن وب سایت یا وبلاگ لینک سایت ما با نام پی اچ دی پارس و آدرس  http://www.phdpars.com/  را در صفحه خود قرار دهید.

تیم مدیریت پی اچ دی پارس

   
عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید

آزمون msrt

به نظر شما میزان تاثیر آزمون کتبی دکتری در پذیرش دانشجویان دکتری باید تا چه حد باشد ؟

مشاهده نتایج

کارآفرینی دکتری

پروپوزال نویسی دکتری

هدف شما از ادامه دادن تحصیل در مقطع دکتری تخصصی چیست ؟

مشاهده نتایج

دکتری و پی اچ دی پارس

سایت پی اچ دی پارس به عنوان مرجع کامل دکتری ، در فراهم کردن تمامی منابع و سوالات دکتری ، منابع و و سوالات آزمون های زبان ، شیوه های مقاله نویسی و پروپوزال نویسی ، ارایه رایگان نمونه مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی ، نمونه رایگان پروپوزال نویسی و مشاوره رایگان کلیه امور آموزشی برای یاری داوطلبین تحصیلات تکمیلی دکتری و کارشناسی ارشد تلاش می کند.

همچنین آخرین اخبار دکتری سراسری ، آزاد ، استعداد درخشان و پردیس به صورت روزانه در پی اچ دی پارس فراهم می شوند که با عضویت در خبرنامه پی اچ دی پارس می توانید به راحتی آخرین اخبار را در ایمیل خود داشته باشید.

مطالب مربوط به دکتری و دانشگاه آزاد و آزمون های زبان از جمله نمونه سوالات ، نمونه کارنامه های کنکور دکتری سراسری و ازاد در رشته های مهندسی ، علوم انسانی ، علوم پایه ، هنر و زبان و رشته های علوم پزشکی را می توانید از بخش های مربوطه دریافت نمایید.

شیوه های تست زنی کنکور ، مطالب مربوط به مصاحبه های دکتری و شیوه های آمادگی برای آنها و انواع مطالب آموزنده و ضروری را نبز می توانید در پی اچ دی پارس دنبال نمایید.

آزمون پی اچ دی ایران رقابت سنگین یک ساله ای است که بیش از ۴۰ هزار نفر از میان ۲۰۰ هزار نفر داوطلب کنکور جدا شده و در مرحله مصاحبه ها به رقابت می پردازند.

در مرحله مصاحبه دکتری ، مقالات و کار های پژوهشی ، میزان تسلط به زبان انگلیسی و آمادگی درسی ارشد و لیسانس داوطلب به همراه طرح های مد نظر وی برای تحصیل در دوره دکتری ارزیابی و نمره گذاری می شوند.

در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد پذیرش دکتری سراسری از مرحله مصاحبه دکتری است و ۵۰ درصد به آزمون دکتری اختصاص دارد.

در دکتری آزاد این میزان برعکس است. ۷۵ درصد به آزمون دکتری آزاد اختصاص دارد و ۲۵ درصد به مصاحبه های آزاد.

در پی اچ دی پارس علاوه بر خدمات رایگان بالا ، می توانید با دوستانتان به بحث و تبادل نظر ، مشاوره کنکور، تخمین رتبه کنکور بپردازید.