دکتری تخصصی ، آزمون های زبان، تحقیق و توسعه
  
  
آزمون آنلاین MSRT

کارت جلسه آزمون دکتری آزاد ۹۴ را چگونه دریافت کنیم

در زیر که گزارشی است با حضور معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، اطلاعاتی درباره ی نحوه ی ثبت نام در آزمون ، خود آزمون و این که  کارت ورود به جلسه آزمون دکتری آزاد ۹۴ را چگونه دریافت کنیم را می بینیم :

۱- آزمون دکتری تخصصی(.Ph.D) سـال ۱۳۹۴ در دو نوبت صبح و عصر روز جمعه ۹۳/۱۱/۱۰ در سراسر کشور برگزار میشود. داوطلبان این آزمـون از ســاعت ۱۱/۰۰ صــبح روز دوشــنبه ۹۳/۱۱/۶ میتوانند با مراجعـه بـه پایگـاه اینترنتـی معاونـت ســـــــنجش و پـــــــذیرش بـــــــه آدرس www.azmoon.org و وارد نمــودن اطلاعــات ثبت نامی، کارت ورود به جلسـه خـود را دریافـت نمایند.

تذکر ۱ : دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمـون امکـان پـذیر خواهد بود.

تذکر ۲ : داوطلبان میبایست علاوه بر کارت ورود به جلسه، راهنمای آزمون مذکور را نیز از طریق همان پایگاه دریافت و مندرجات آن را به طور دقیق مطالعه نمایند.

۲- چنانچه داوطلبان پـس از دریافـت کـارت ورود به جلسه، مغایرتی در منـدرجات آن از نظـر مشخصات فردی، زبان خارجه، سهمیه، هیئت علمی و یا عکس ملاحظه نمودند لازم است بلافاصله بـه باجـه رفــع نقــص در واحــد دانشــگاهی (حــوزه امتحانی) خود مراجعه نمایند(آدرس کلیه واحدهای مجـــری برگـــزاری آزمـــون ورودی دکتـــری تخصصی(.Ph.D) سال ۱۳۹۴ در دفترچـه راهنمـای آزمون مذکور درج شده است).

تذکر : داوطلبانی که شهر تهـران را بعنـوان حـوزه امتحانی خود منظور نموده اند، لازم است بـه مجتمع دانشگاهی ولیعصر«عج» تهران مرکزی به  آدرس : میدان امام حسـین (ع) ، خیابـان دماونـد ، نبش بیمارستان بوعلی مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند و در صورت نیاز با شماره تلفن های ۳۳۷۹۱۹۳۰ و ۳۳۷۹۷۷۷۶ تماس حاصل نمایند.

۳- زمان رفـع نقـص کـارت ورود بـه جلسـه آزمــون مــذکور ، روزهــای ســه شــنبه ۹۳/۱۱/۷، چهارشنبه ۹۳/۱۱/۸ و پنجشنبه  ۹۳/۱۱/۹  ( صبح ها  از ســاعت ۸  الــی ۱۲  و بعــد از ظهرهــا از ساعت ۱۳ تا ۱۷ ) می باشد.

بهترین  منابع آزمون های زبان دکتری واخبار دکتری را از سایت phdpars  دریافت کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید

آزمون های آنلاین
 آزمون آنلاین MSRT سری اول جزئیات
 آزمون آنلاین MSRT سری دوم جزئیات
  آزمون آنلاین تافل با تصحیح جزئیات
نظرسنجی ماه پی اچ دی پارس

نظر شما بسیار مهم است. به عنوان یک فرهیحته و نخبه ایرانی کدام یک از موارد زیر را برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز ضروری می دانید ؟ لطفا در بخش کامنت ها نظر کامل خود را توضیح دهید.

مشاهده نتایج

آزمون آنلاین MSRT

حمایت از پی اچ دی پارس

برای تداوم خدمات رایگان پی اچ دی پارس ، لطفا در صورت داشتن وب سایت یا وبلاگ لینک سایت ما با نام پی اچ دی پارس و آدرس  http://www.phdpars.com/  را در صفحه خود قرار دهید.

تیم مدیریت پی اچ دی پارس