کانال تلگرام پی اچ دی پارس
نظر سنجی هدف تحصیل در مقطع دکتری

هدف شما از ادامه دادن تحصیل در مقطع دکتری تخصصی چیست ؟

مشاهده نتایج

testpark grafisha RASTEBAZAR
استخراج مقاله از پایان نامه

دکتر علوی فاضل، با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : ثبت نام آزمون انگلیسی EPT دانشگاه آزاد، برای شهریور ماه، از امروز چهارشنبه مورخ ۲۱/۵/۹۴ آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۸/۵/۹۴ ادامه خواهد داشت.

علوی فاضل افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود بصورت آنلاین روی وب سایت English.iau.ac.ir اقدام کنند و برای دریافت کارت ورود به جلسه در تاریخ ۴/۶/۹۴ به سایت فوق، مراجعه کنند.

معاون سنجش و پذیرش درخصوص زمان برگزاری این آزمون گفت: این آزمون در روز جمعه ۶/۶/۹۴ در تهران برگزار خواهد شد.

چگونه در آزمون EPT دانشگاه آزاد، ثبت نام کنیم؟

داوطلبان گرامی جهت ثبت نام در آزمون EPT دانشگاه آزاد ، لازم است ابتدا فرم ثبت نام را تکمیل نموده و در مرحله بعد با یادداشت کردن شماره پرونده خود ، اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام خود را تائید و جهت واریز هزینه آزمون به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شوید و در انتها پس از تائیدیه پرداخت و پرداخت موفق از سیستم شناسه پرداخت دریافت نمائید. داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که ثبت نام شما زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت دریافت نمائید.

اطلاعاتی درباره ی آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی:

EPT، آزمونی برای ارزیابی مهارت زبان انگلیسی داوطلبان می باشد و مخفف English Proficiency Test است.
آزمون EPT ویژه داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی است و توسط همین دانشگاه به منظور سنجش سطح زبان عمومی متقاضیان آن برگزار می گردد. تمامی دانشجویان دکتری این دانشگاه در صورت دارا نبودن مدرک بین المللی زبان انگلیسی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه ، موظف به شرکت در آزمون EPT و کسب حداقل نمره قبولی در آن هستند.
آزمون EPT دانشگاه آزاد از سال ۸۶ شروع و به طور منظم در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردیده است. از ابتدا، این آزمون به صورت فصلی برگزار میگردید، اما از اردیبهشت ۹۲ تا کنون هر ماه برگزار شده است.
در آغاز کار برگزاری EPT، مدرک این آزمون تنها برای داوطلبان ورود به مقطع دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات ضروری بود، اما بعد از گذشت چندی، ارائه مدرک قبولی EPT برای تمامی داوطلبان دکتری دانشگاه آزاد الزامی شد.
اطلاعات بیشتر درباره ی انواع آزمون های زبان و آمادگی برای آن ها ، در این بخش از سایت پی اچ دی پارس.
لطفا به اشتراک بگذارید و دوستانتون را به جمعمون اضافه کنید:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید