دکتری تخصصی ، آزمون های زبان، تحقیق و توسعه
  
  
آزمون آنلاین MSRT

پاورپوینت مدل‌های مدیریت دانش

دانلود پاورپوینت مدلهای مدیریت دانش :  انواع مدلهای مدیریت دانش شامل مدل های شناختی و شبکه ای در این فایل به خویی توضیح داده شده اند . پاورپوینت مدلهای مدیریت دانش در این نوشته برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود پاورپوینت روی لینک دانلود زیر کلیک نمایید. کلیه پاورپوینت های مدیریت و کارآفرینی علمی را می توانید در پی اچ دی پارس دانلود نمایید. پی اچ دی پارس ، وب سایت پیشگام در کارآفرینی و خدمات تحقیق و توسعه.

 

downloadpics  انواع مدلهای مدیریت دانش شامل مدل های شناختی و شبکه ای در این فایل به خویی توضیح داده شده اند

برخی از مطالبی در که در پاورپوینت مدلهای مدیریت دانش آورده شده است

برای مشاهده لیست کامل پاورپوینت های مدیریتی وارد بخش دانلود پاورپوینت های مدیریتی شوید.

مطالب پاورپوینت مدلهای مدیریت دانش

دستهبندی مدلهای مدیریت دانش

  • دسته‌بندی مدل‌ها می‌تواند به دو صورت انجام پذیرد؛
  • یکی از نظر دیدگاهی که زمینه‌ساز مدل‌ها‌ست
  • و دیگری با توجه به مراحل فرایندی مدل‌های ارایه شده است.

مدلهای شبکه ای

  • در این نوع از مدل‌ها تمرکز بر روی ارتباطات، کسب، تسهیم و انتقال به طریق تبادل اطلاعات افقی می‌باشد. دانش‌های مهم در شبکه‌ای متشکل از افراد که بوسیله ابزار مختلف ارتباط‌دهنده به هم می‌پیوندند نهفته است. آگاهی از این بینش‌ها و اطلاعات، خارج از گروهها و تیم‌های رسمی، عاملی کلیدی به شمار می‌رود. در این نگرش ساختن روابط اجتماعی، سرمایه اجتماعی و قایل بودن روابط متقابل بعنوان کار و فعالیت اصلی دانشی مورد توجه قرار گرفته است.

مدلهای شناختی

دانش به عنوان یک دارایی سازمانی است که نیازمند دستیابی دقیق، بیان، ذخیره، اندازه‌گیری، نگهداری و انتشار کنترل ‌شده دارد. ایجادارزش از طریق کاربرد متوالی بهترین روش‌های حاصل و نیز پرهیز از خطاهای غیرآشکار ریشه‌یابی شده و کتبی و نیز بهره ‌بردن از درس‌های آموخته شده به دست می‌آید. در این نگرش بر روی استفاده مجدد، تکثیر، استانداردسازی و حذف روش‌های قدیمی که کارآیی خود را از دست داده‌اند، تمرکز می شود.

 

کلیه پاورپوینت های مدیریتی ، پاورینت های کارآفرینی ، خلاقیت و تحقیق و پژوهش را می توانید در پی اچ دی پارس به صورت رایگان دانلود نمایید. کلیه اطلاعات دکتری پی اچ دی ، آزمون های زبان به خصوص آزمون زبان وزارت علوم MSRT و تحقیق و پژوهش و مقاه نویسی را می توانید در پی اچ دی پارس دنبال نمایید.

کانال تلگرام پی اچ دی پارس را با آدرس @phdpars  در تلگرام دنبال کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید

آزمون های آنلاین
 آزمون آنلاین MSRT سری اول جزئیات
 آزمون آنلاین MSRT سری دوم جزئیات
  آزمون آنلاین تافل با تصحیح جزئیات
نظرسنجی ماه پی اچ دی پارس

نظر شما بسیار مهم است. به عنوان یک فرهیحته و نخبه ایرانی کدام یک از موارد زیر را برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز ضروری می دانید ؟ لطفا در بخش کامنت ها نظر کامل خود را توضیح دهید.

مشاهده نتایج

آزمون آنلاین MSRT

حمایت از پی اچ دی پارس

برای تداوم خدمات رایگان پی اچ دی پارس ، لطفا در صورت داشتن وب سایت یا وبلاگ لینک سایت ما با نام پی اچ دی پارس و آدرس  http://www.phdpars.com/  را در صفحه خود قرار دهید.

تیم مدیریت پی اچ دی پارس