دکتری تخصصی ، آزمون های زبان، تحقیق و توسعه
  
  
آزمون آنلاین MSRT

دکتری سراسری و دکتری آزاد – اخبار منابع و سوالات

سایت پی اچ دی پارس به عنوان مرجع کامل دکتری ، در فراهم کردن تمامی منابع و سوالات دکتری ، منابع و و سوالات آزمون های زبان ، شیوه های مقاله نویسی و پروپوزال نویسی ، ارایه رایگان نمونه مقالات علمی پژوهشی و علمی ترویجی ، نمونه رایگان پروپوزال نویسی و مشاوره رایگان کلیه امور آموزشی برای یاری داوطلبین تحصیلات تکمیلی دکتری و کارشناسی ارشد تلاش می کند.

همچنین آخرین اخبار دکتری سراسری ، دکتری آزاد ، دکتری استعداد درخشان و پردیس به صورت روزانه در پی اچ دی پارس فراهم می شوند که با عضویت در خبرنامه پی اچ دی پارس می توانید به راحتی آخرین اخبار را در ایمیل خود داشته باشید.

مطالب مربوط به دکتری و دکتری آزاد و آزمون های زبان از جمله نمونه سوالات ، نمونه کارنامه های کنکور دکتری سراسری و ازاد در شته های مهندسی ، علوم انسانی ، علوم پایه ، هنر و زبان و رشته های دکتری علوم پزشکی را می توانید از بخش های مربوطه دریافت نمایید.

شیوه های تست زنی کنکور دکتری ، مطالب مربوط به مصاحبه های دکتری و شیوه های آمادگی برای آنها و انواع مطالب آموزنده و ضروری برای دکتری را نبز می توانید در پی اچ دی پارس دنبال نمایید.

آزمون پی اچ دی ایران رقابت سنگین یک ساله ای است که بیش از ۴۰ هزار نفر از میان ۲۰۰ هزار نفر داوطلب کنکور جدا شده و در مرحله مصاحبه ها به رقابت می پردازند.

در مرحله مصاحبه دکتری ، مقالات و کار های پژوهشی ، میزان تسلط به زبان انگلیسی و آمادگی درسی ارشد و لیسانس داوطلب به همراه طرح های مد نظر وی برای تحصیل در دوره دکتری ارزیابی و نمره گذاری می شوند.

در حال حاضر بیش از ۷۰ درصد پذیرش دکتری سراسری از مرحله مصاحبه دکتری است و تنها ۳۰ درصد به آزمون دکتری اختصاص دارد.

در دکتری آزاد این میزان برعکس است. ۷۵ درصد به آزمون دکتری آزاد اختصاص دارد و ۲۵ درصد به مصاحبه های آزاد.

در پی اچ دی پارس علاوه بر خدمات رایگان بالا ، می توانید با دوستانتان به بحث و تبادل نظر ، مشاوره کنکور دکتری، تخمین رتبه کنکور دکتری بپردازید.

 

2 Responses to دکتری سراسری و دکتری آزاد – اخبار منابع و سوالات

  • با سلام و احترام به دلیل کمبود وقت نیااز به دانلود رایگان سوالات دکتری مدیریت سراسری از سال ۸۵ تا سال ۹۰ و پاسخنامه سوالات از سال ۸۵ تا سال ۹۲ میباشم با تشکر فراوان عاطفه عابدی

    • سلام
      کنکور دکتری از سال ۹۰ به این طرف برگزار میشه ! قبلش هر دانشگاه خودش امتحان می گرفت – متاسفانه سوالاتشون را ما نداریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید

آزمون های آنلاین
 آزمون آنلاین MSRT سری اول جزئیات
 آزمون آنلاین MSRT سری دوم جزئیات
  آزمون آنلاین تافل با تصحیح جزئیات
نظرسنجی ماه پی اچ دی پارس

نظر شما بسیار مهم است. به عنوان یک فرهیحته و نخبه ایرانی کدام یک از موارد زیر را برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز ضروری می دانید ؟ لطفا در بخش کامنت ها نظر کامل خود را توضیح دهید.

مشاهده نتایج

آزمون آنلاین MSRT

حمایت از پی اچ دی پارس

برای تداوم خدمات رایگان پی اچ دی پارس ، لطفا در صورت داشتن وب سایت یا وبلاگ لینک سایت ما با نام پی اچ دی پارس و آدرس  http://www.phdpars.com/  را در صفحه خود قرار دهید.

تیم مدیریت پی اچ دی پارس