دکتری تخصصی ، آزمون های زبان، تحقیق و توسعه
  
  
آزمون آنلاین MSRT

مقاله همایشی

مقاله همایشیمقاله همایشی دارای امتیاز بسیار کمی برای مصاحبه دکتری هستند. در ادامه این مطلب به شرح مفصلی از شیوه نگارش مقاله همایشی و کنفرانسی ، شیوه ارسال و اخذ پذیرش مقالات همایشی می پردازیم.

مقالات همایشی به چند حالت خلاصه ، کوتاه شده و کامل قابل ارسال برای همایش ها و کنفرانس ها هستند و از ضریب اهمین بسیار کمتری به نسبت مقالات علمی پژوهشی و مقالات علمی ترویجی برخوردارند.

نگارش مقالات همایشی بسیار آسان تر از سایر مقالات است و داوری آنها نیز بسیار سطحی است. برای همین تقریبا هر مقاله ای که ساختار محکم و محتوای قابل قبولی داشته باشد پذیرفته می شود.

برای نگارش مقاله همایشی و کنفرانسی باید شیوه نگارش یک مقاله علمی را بدانید. در بخش پروپوزال نویسی و مقاله علمی ترویجی پی اچ دی پارس به این موارد اشاره شده است.

یک مقاله همایشی خلاصه شده تنها بخش های اندکی از مقاله اصلی ، بین ۲ تا ۴ صفحه را شامل می شود و اکثر همایش ها در کتابی که تحت عنوان کتاب همایش منتشر می کنند تنها چکیده مقاله را منتشر می کنند.

تمامی بخش های یک مقاله علمی پژوهشی باید در یک مقاله همایشی کامل موجود باشد منتها در همایش های داخلی چندان تاکیدی بر نوآوری مقاله که مهم ترین قسمت آن است نمی شود.

به طور متوسط از پایان نامه معمولی ارشد می توان بین ۲ تا ۵ مقاله همایشی استخراج کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید

آزمون های آنلاین
 آزمون آنلاین MSRT سری اول جزئیات
 آزمون آنلاین MSRT سری دوم جزئیات
  آزمون آنلاین تافل با تصحیح جزئیات
نظرسنجی ماه پی اچ دی پارس

نظر شما بسیار مهم است. به عنوان یک فرهیحته و نخبه ایرانی کدام یک از موارد زیر را برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز ضروری می دانید ؟ لطفا در بخش کامنت ها نظر کامل خود را توضیح دهید.

مشاهده نتایج

آزمون آنلاین MSRT

حمایت از پی اچ دی پارس

برای تداوم خدمات رایگان پی اچ دی پارس ، لطفا در صورت داشتن وب سایت یا وبلاگ لینک سایت ما با نام پی اچ دی پارس و آدرس  http://www.phdpars.com/  را در صفحه خود قرار دهید.

تیم مدیریت پی اچ دی پارس