دکتری تخصصی ، آزمون های زبان، تحقیق و توسعه
  
  
آزمون آنلاین MSRT

منابع آزمون MCHE : معرفی کامل و دانلود

منابع آزمون MCHE

در این صفحه به معرفی منابع آزمون MCHE می پردازیم. آزمون MCHE جدیدا با نام MSRT  توسط وزارت علوم برای سنجش مهارت زبان دانشجویان دکتری در سه بخش شنیداری ، گرامر و درک مطلب برگزار می شود.  چند سالی است که این آزمون به MSRT تغییر نام داده  و برگزار می شود. برای هر یک از این سه بخش شما نیاز یادگیری مهارت های پایه از طریق مطالعه منابع درست هستید. در این صفحه به معرفی کامل این منابع و شیوه مطالعه آنها و همین طور شیوه آماده شدن برای آزمون زبان MCHE میپردازیم.

منابع بخش گرامر وساختار زبان

بخش گرامر آزمون زبان  MCHE شامل ۳۰ سوال از ۱۰۰ سوال این آزمون است. و منابع زیر کاملا برای این بخش توصیه می شوند.

۱- کتاب گرمر این یوز سطح متوسط : Grammar in use intermediate

۲- بخش گرامر کتاب تافل کاغذی لانگ من : TOEFL PBT by Longman

برای دانلود این منابع به بخش دانلود منابع آزمون MSRT و برای دانلود نمونه سوالات بخش گرامر این آزمون وارد بخش زیردر پی اچ دی پارس شوید

منابع بخش ریدینگ و درک مطلب

بخش ریدینگ آزمون MCHE شامل ۴۰ سوال از ۱۰۰ سوال این آزمون است و برای آمادگی این بخش شما علاوه بر مهارت های درک مطلب نیاز به دامنه لغات کافی برای ترجمه متون آن دارید.

منابع لغت این بخش :

۱- کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری

۲- کتاب کلمات ضروری تافل Essential words for TOEFL

مطالعه بیشتر : برای مهارت بیشتر و اطمینان کتاب ۱۱۰۰ کلمه را نیز می تواند مطالعه نمایید.

برای دانلود این منابع وارد بخش دانلود منابع MSRT شوید. در بخش زیر از وب سایت پی اچ دی پارس می توانید نمونه سوالات بخش ریدینگ آزمون MSRT را دانلود نمایید

 

منابع بخش شنیداری Listening

همان طور که گفته شد آزمون MCHE جدیدا با نام MSRT برگزرا می شود و این مطالب که برای آمادگی آزمون MSRT فراهم شده است می تواند شما را برای آمادگی آزمون زبان وزارت علوم آماده کند. برای بخش شنیداری آزمون MSRT که شامل ۳۰ سوال باقیمانده است شما نیاز به تمرین و تکرار دارید. هر چند مطالعه کتاب های inter change  و Head way می تواند تا حد ریادی تمامی مهارت های زبان شما را تقویت کند اما برای سطوح آکادمیک کافی نیست و بهتر است بخش به بخش برای آیتم های مختلف آزمون زبان آماده شوید. پس اگر کتاب های لغت و گرامر فوق را مطالعه کردید بهترین کار دریافت فایل های صوتی همین کتب و تمرین زیاد است. بخش صوتی آزموت MSRT نسبتا آسان است و نمونه سوالات آن را برای تمرین و تکرار می توانید از بخش زیر دریافت نماییئد:

نمونه سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT

در بخش اول نمونه سوالات شنیداری آزمون MSRT ده نمونه از سوالات بخش شنیداری به همراه متن صوت و سوالات آماده شده است. برای دریافت هر یک وارد بخش مربوطه شوید. (اختصاصی پی اچ دی پارس)

بخش دوم تست های کامل بخش شنیداری به همراه متن و سوالات و جواب های آن در یک فایل زیپ قرار داده شده است. از لینک های زیر می نوانید . وارد بخش مورد نظرتان شوید.

شما همواره می توانید جدید ترین سوالات گرامر ودرک مطلب آزمون MSRT و جدید ترین سوالات بخش شنیداری آزمون MSRT را به همراه منابع و تمامی اطلاعات مرتبط با آن را از وب سایت پی اچ دی پارس دانلود نمایید.

 

One Response to منابع آزمون MCHE : معرفی کامل و دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه

برای آکاهی از آخرین اخبار دکتری و مطالب ضروری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. عضویت رایگان است.

برای تکمیل عضویت ، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و روی لینک تایید کلیک نمایید

آزمون های آنلاین
 آزمون آنلاین MSRT سری اول جزئیات
 آزمون آنلاین MSRT سری دوم جزئیات
  آزمون آنلاین تافل با تصحیح جزئیات
نظرسنجی ماه پی اچ دی پارس

نظر شما بسیار مهم است. به عنوان یک فرهیحته و نخبه ایرانی کدام یک از موارد زیر را برای پیشرفت و آبادانی ایران عزیز ضروری می دانید ؟ لطفا در بخش کامنت ها نظر کامل خود را توضیح دهید.

مشاهده نتایج

آزمون آنلاین MSRT

حمایت از پی اچ دی پارس

برای تداوم خدمات رایگان پی اچ دی پارس ، لطفا در صورت داشتن وب سایت یا وبلاگ لینک سایت ما با نام پی اچ دی پارس و آدرس  http://www.phdpars.com/  را در صفحه خود قرار دهید.

تیم مدیریت پی اچ دی پارس